Шахов в коментарі 24 каналу сказав, що в нього появились нові симптоми – кашель з мокротою та нежить.

До теми Коронавірусом я заразився в Україні, – Шахов

"Йду на поправку. Я відчуваю себе більш-менш нормально, зараз поміряв температуру – 37,7. Щодо дружини, то два дні вона хворіла, мала температуру, зараз вже ні", – розповів він.

Коментар Сергія Шахова про стан свого здоров'я:

Раніше депутат розповідав, що після візиту до Європи на початку березня він 1 день перебував вдома. Після цього поїхав на телеефір програми "Доброго ранку, Україно", побував на засіданні парламентського комітету і відвідав нараду з головами фракцій. Нардеп зауважив, що всі 79 присутніх на нараді пройшли тести на коронавірус.

До вечора в мене піднялася температура, я хотів пити більше, ніж зазвичай. Викликав "швидку" і попросив взяти тест на коронавірус, на що лікарі відповіли, що тестів у країні не існує і немає поки що,
– стверджує Шахов.

Тоді народний обранець почав лікуватися малиною. При цьому він дуже пітнів, а висока температура ніяк не спадала.

Наступного дня Шахов не викликав "швидку". Температура зросла до 39 градусів, у нього була лихоманка, боліли очі та голова. Вночі погано спав, часто прокидався. Пив воду.

Згодом нардеп все ж викликав лікарів удруге і вони повідомили, що є державна лабораторія, яка може взяти тест на коронавірус. Шахов погодився і здав тест, який дав позитивний результат.

"Сьогодні повідомили, що в дружини теж підтверджений тест на коронавірус. Дружина почувається нормально, 2 дні була температура, лихоманка і на цьому все припинилося", – розповів політик, додавши, що дружина перебуває в самоізоляції.

Дивіться відеозвернення Шахова:

Що відомо про історію з коронавірусом Шахова

симптоми коронавірусу як відрізнити коронавірс ознаки хвороби
Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу