Для росіян 30 грудня виявився тривожним день – у Бєлгороді повідомляли про "бавовну". Цікаво, що руйнувань російському місту завдала саме протиповітряна оборона окупантів.

Дивіться також Не лише через вибухи: чому в Бєлгороді нині дуже напружена ситуація

Реакція на звернення Росії

Голова МЗС Чехії Ян Ліпавський повідомив, що його країна відмовляється, щоб її куди-небудь викликала Росія. Раніше Москва звернулася до ООН з проханням скликати термінове засідання Радбезу через ситуація у Бєлгороді.

Чехія не служитиме отруєній брехнею пропаганді агресора. Коли Росія захоче обговорити виведення своїх окупаційних військ на Радбезі, ми з радістю приїдемо,
– зазначив міністр.

Ситуація у Бєлгороді: що відомо

  • Вдень 30 грудня у Бєлгороді пролунала низка потужних вибухів, після чого над містом почав виднітися чорний дим. Російські пабліки писали, що постраждав центр міста. За повідомленням російської влади, відомо про 4 загиблих та 7 поранених
  • Джерела 24 Каналу у спецслужбах повідомили, що Сили оборони вдарили по військових об'єктах в Бєлгороді. Непрофесійні дії операторів російської ППО спричинили руйнування цивільної інфраструктури міста.
  • У Міноборони Росії відреагували на потужні вибухи в Бєлгороді – згідно з вигадками Марії Захарової, за вибухами у Бєлгороді стоїть Велика Британія. Вона нібито у координації зі США "підбурює київський режим до терористичних дій"