Про це інформує Інтерфакс.

Читайте також: Грузинські прикордонники допитали режисера фільму "Донбас" в аеропорту: подробиці інциденту

Так, Апеляційний суд Тбілісі вирішив, що в суді першої інстанції було дотримано всі процесуальні норми, і рішення про попереднє ув'язнення шістьох громадян України та одного громадянина Грузії було правомірним.

Зазначимо, що після затримання у Грузії 6 українців, яких звинувачують у придбанні та зберіганні вогнепальної зброї та вибухових речовин, чоловіків з України розпочали посилено перевіряти у аеропорту Тбілісі.

Нагадаємо, 2 грудня Міністерство внутрішніх справ Грузії повідомило про арешт в столиці Тбілісі шести громадян України та одного грузинського громадянина. Їх звинуватили у груповому незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї та вибухових речовин.

Народний депутат від партії "Самопоміч", екс-командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко назвав імена українців та грузинів, затриманих у Тбілісі. За його словами, це Мелія Роланд, Лука Чхетія, Орленко Ігор, Коростильов Юрій, Новіков Олександр, Клочко Сергій і Курагін Дмитро.

Затримані заперечують звинувачення. У знак протесту вони відмовлялися підписувати офіційний бланк про пред'явлення обвинувачення. 3 грудня Семенченко, який перебуває у Грузії, повідомив, що один із затриманих написав на обвинувальному висновку: "Слава Україні!", число та підпис.