Відповідний указ №73/2023 опублікований на сайті Глави держави, передає 24 Канал.

Дивіться також З великим наступом у росіян великі проблеми, – Данілов

Зеленський ввів до складу РНБО Малюка та Клименка

Увести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України Клименка Ігоря Володимировича – міністра внутрішніх справ України,
– йдеться в указі №73/2023.

Також було припинено членство у складі Ради національної безпеки і оборони України Дениса Монастирського. Він загинув у авіакатастрофі у Броварах.

У складі РНБО України було затверджено Малюка Василя Васильовича – голову Служби безпеки України. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нові призначення

  • Нагадаємо, що 7 лютого Василь Малюк очолив СБУ. Він виконував обов’язки керівника відомства після звільнення Івана Баканова, а раніше був його першим заступником. Рішення про призначення Малюка ухвалено сьогодні на засіданні Верховної ради.
  • Верховна рада 7 лютого призначила Ігоря Клименка керівником Міністерства внутрішніх справ. "За" віддали свої голоси понад 320 народних обранців.
  • Зазначимо, що Клименко декілька тижнів очолював МВС у статусі виконувача обов'язків. Уряд призначив його на посаду після трагічної загибелі Дениса Монастирського в авіакатастрофі в Броварах.

Зеленський анонсував нові рішення РНБО

  • У своєму вечірньому зверненні 11 лютого президент Володимир Зеленський заявив про значні результати СБУ, ДБР і Офісу генпрокурора в захисті України від тих, хто працював на Росії. Також він анонсував відповідні кроки РНБО.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов анонсував засідання Ради нацбезпеки і оборони в понеділок, 13 лютого, на якому будуть прийняті рішення, про які говорив президент Володимир Зеленський.
  • Нагадаємо, що Кабінет міністрів на засіданні у середу 1 лютого звільнив керівний склад української митниці. А 10 лютого Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України провели спільну операцію з обшуками по всій вертикалі митниці.