Російську пропаганду "розірвало" від чергового потужного кроку українського президента і реальних відео, які почали з'являтися із Зеленським з багатостраждального Півдня, пише 24 Канал. Кремлівських посіпак, певно, здивувало, що вони зняті не із "зеленки" в студії чи з бункера за давньою російською традицією.

Детальніше Поки Зеленський у Херсоні: у Путіна сказали, чи планує він відвідати затоплені території

В ефірі своєї програми пропагандистка Ольга Скабєєва не вигадала нічого кращого, як роздатися закликами ліквідувати Володимира Зеленського, поки він перебуває на Херсонщині.

Їй знову привиділася "російська доброта" і "удари з боку України по мирному населенню Росії", тож вона почала кричати, що президент України, який постійно їздить на гарячі відрізки фронту, виявляється, "втратив страх".

Світова спільнота має фіксувати подібні заяви щодо ліквідації президента суверенної держави.

Зрозуміло, що російська пропаганда, уже понад рік живе в страху щоденно, і недарма. Жахлива війна, яку країна-терористка розв'язала проти України, поступово починає переходити на територію Росії та становить реальну загрозу режиму Путіна.

Натомість українські оборонці на чолі з Верховним Головнокомандувачем Володимиром Зеленським справді не мають страху, адже його ніколи й не було. Вони кожного дня стоять за свою територію, віддано, мужньо і до кінця.

Російські військові злочинці та терористи обов'язково понесуть покарання за всі вчинені злочини, за кожне відібране життя, за кожну зруйновану оселю. Їхній страх, про який вони так часто говорить, лише наростатиме аж до самого засідання в Гаазі.

Пропагандисти кричать про "ліквідацію" Зеленського: дивіться відео

Яка ситуація на Півдні після підриву дамби

  • 6 червня росіяни підірвали Каховську гідроелектростанцію, яка розміщена за 5 кілометрів від міста Нова Каховка Херсонської області. Там зараз зафіксований найвищий рівень загрози за останні 30 років.
  • На третю добу після підриву рівень води наближається до критичної позначки. Наразі щогодини рівень Каховського водосховища зменшується на 5 – 7 сантиметрів. У самому Херсоні відмітка залишається незмінною.
  • Із затоплених територій активно відбувається евакуація мирного населення. Повна інформація про постраждалих та загиблих буде відома лише після того, як зійде вода.
  • Станом на вечір 7 червня було відомо про загалом 3 загиблих людей від повені. Зараз відомо, що у селі Василівка загинув чоловік, який відмовився від виїзду з території, також на Херсонщині померла жінка. Інформація про загиблих постійно оновлюється.