Відповідну інформацію президент розповів під час інтерв'ю американському виданню 10 листопада. Раніше в Генштабі ЗСУ інформацію про втечу росіян з Херсона, ані підтвердили, ані спростували.

Читайте також "Ворог надто близько": у Генштабі прокоментували звільнення Снігурівки та закликали до тиші

Зеленський пояснив, чому росіяни могли втекти з Херсона

Президент України сказав, що заява Росії про "втечу" окупантів з Херсона може бути стратегічним кроком для перегрупування сил.

Вони (росіяни – 24 канал) готові захищати цей район і не готові покинути місто. І те, що вони (окупанти – 24 канал) перебувають в окупованих домівках, значить, що вони серйозно готуються, та ми теж серйозно готуємось до цих подій,
– заявив Володимир Зеленський.

Також він запевнив, що Україна має стратегію та різні напрямки.

Важливі новини з Херсонщини

  • 9 листопада керівник російської армії Сєргєй Суровикін запропонував покинути Херсон після заяви про "успіхи" Росії. Адже нібито: "Херсон та прилеглі населені пункти не можуть забезпечуватись та функціонувати. Оборона буде організована лівим берегом Дніпра".
  • Варто зазначити, що Херсон розташований на правому березі.
  • Після цієї заяви Володимир Зеленський звернувся до українців та пояснив, що емоції мають бути стриманими. Адже Росія не робить нам подарунків чи "жестів доброї волі". Натомість ЗСУ все виборюють.
  • За словами президента: "Коли виборюєш, треба розуміти, що кожен крок – це завжди спротив ворога, це завжди втрата життів наших героїв".
  • Також українська влада заявляла, що заяви росіян про відхід можуть бути пасткою. Проте в американському Інституті вивчення війни сказали, що це навряд чи пастка. Та Росія може залишити деякі сили, щоб затримати українські війська в самому Херсоні.

Дивіться також – Росія мінує Херсон, хоче зробити "містом смерті": відео