Наші спортсмени – наша гордість, – Зеленський привітав Романчука з "бронзою" на Олімпіаді

29 липня 2021, 09:05
Читать новость на русском

Український плавець Михайло Романчук виборов "бронзу" в запливі на 800 метрів вільним стилем. Президент Володимир Зеленський привітав олімпійця зі здобуттям нагороди.

Глава держави відзначив, що плавець приніс Україні вже 4 медаль. Зауважимо, що Романчук у півфіналі на цій дистанції встановив олімпійський рекорд.

Зеленський привітав Романчука з олімпійською медаллю

Володимир Зеленський підкреслив, що українські плавці востаннє завойовували нагороди на Олімпійських іграх у 2004 році. Тоді в Афінах 2 "золота" виграла Яна Клочкова, "бронзу" – Андрій Сердінов.

Наші спортсмени – наша гордість,
– наголосив президент.

Наразі українські олімпійці в Токіо здобули 4 "бронзи". Медалі в скарбницю збірної України принесли:

• Дар'я Білодід – дзюдо;
  • Ігор Рейзлін – фехтування на шпазі.
  • Олена Костевич та Олег Омельчук – стрільба з пневматичного пістолета на дистанції з 10 метрів.
  • Михайло Романчук – плавання на дистанції 800 метрів.

Романчук здобув "бронзу" на Олімпіаді: головне

• Михайло Романчук 29 липня став бронзовим призером Олімпійських ігор-2020 в запливі на 800 метрів вільним стилем.
  • У фіналі він подолав дистанцію з результатом 7:42.33.
  • Золоту медаль здобув плавець зі Сполучених Штатів Робет Фінк. Другий став італієць Ґреґоріо Палтріньєрі.
  • Ще один український спортсмен Сергій Фролов фінішував у фінальному запливі шостим.