Про це мовиться у новому указі Володимира Зеленського за 24 січня. Крім цього, опублікували указ про звільнення Олексія Кулеби з посади керівника Київської ОВА.

До теми Зеленський підписав укази про звільнення 5 голів ОВА

Що відомо про Олексія Кулебу

Чиновник очолював Київську ОВА двічі – з 8 лютого по 15 березня 2022 року та з 21 травня 2022 року по 24 січня 2023 року. Раніше Кулеба був першим заступником голови КМДА з питань самоврядних повноважень та директором Департаменту міського благоустрою Київської міськради.

У березні 2022 року Зеленський нагородив Кулебу орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Хто звільнився з ОП

Сьогодні вранці заступник керівника ОП Кирило Тимошенко написав заяву на звільнення. Він опублікував фото і написав, що мав "можливість робити добрі справи кожного дня та кожної хвилини".

"Дякую мерам міст. За конструктив в суперечках. Дякую крутій команді. Директорату з питань регіональної політики Офісу Президента. Без вас нічого б не було", – написав Тимошенко.

Кадрові зміни у владі: останні новини

  • Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк для 24 Каналу пояснив, що кадрові зміни пов'язані зі здатністю держави визнавати помилки.
  • Без посади залишився заступник генпрокурора Олексій Симоненко. Заяву на звільнення підписав генеральний прокурор Андрій Костін. Кадрове рішення пов'язане із відпочинком Симоненка в іспанському муніципалітеті Марбелья.
  • Пішов у відставку заступник міністра оборони В'ячеслав Шаповалов. Це сталося після скандалу з закупівлею продуктів для військових за завищеними цінами. У Міноборони наголосили, що звинувачення є необґрунтованими та безпідставними, але Шаповалов звільнився, щоб продемонструвати інтереси оборони країни.
  • Заяву на звільнення написав заступник міністра розвитку громад Іван Лукеря. За його словами, він планував це зробити з початку 2023 року.
  • Згодом стало відомо, що у відставку пішли заступник міністра розвитку громад та територій України В'ячеслав Негода та заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.
  • Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов повідомив, що також звільнили 5 очільників ОВА.