Зокрема, він наголосив, що має виконувати свою роботу, як й інші громадяни, які лишилися у нашій державі. Про це президент України розповів в інтерв'ю американському телеканалу Fox News, передає 24 Канал.

Цікаво Готуємось до засідання "Рамштайну", – Зеленський звернувся до українців

Зеленський пояснив, як почувається під час війни

Президент зазначив, що просто має виконувати роботу, яку він зобов'язаний робити, як наші інженери, учителі та наші солдати.

Ми всі, якщо ми хочемо, щоб наші діти вижили, і щоб Україна залишилася на мапі – справжня Україна, а не частина Росії, – ми маємо робити свою роботу. Я думаю, я виконую свою роботу,
– зауважив він.

Зеленський також наголосив, що виконує роботу і для своєї родини, адже він не лише президент, а й батько.

Глава держави висловився щодо перемоги у війні

Український очільник також наголосив, що наша держава має перемогти Росію у війні. Адже у нас немає альтернативи.

"Я не знаю, якою буде ця перемога, я не знаю, як це станеться, я не знаю, чи будуть щасливі всі в цей день через втрати, як я говорив. Але я знаю, що в нас немає альтернативи", – підкреслив Зеленський.

Наостанок президент наголосив, що саме через це українці мають перемогти й переможемо країну-агресорку у війні.

Зеленський дав інтерв'ю журналістам: найцікавіше з розмови

  • Володимир Зеленський заявив, що єдиним варіантом забезпечити справжню та стабільну безпеку в Європі є відтіснити Путіна на його території. В інакшому випадку світ отримуватиме страшенні виклики від Росії.
  • Крім того, президент зазначив, що питання людських втрат, яке наявне у цій війні є найскладнішим для нього. Крім того, глава держави зазначив, що на запитання про те, як пройти через цю трагедію і підняти моральний дух громадян, "немає справжньої відповіді".
  • Президент також зазначив, що військову допомогу від США треба отримати якнайшвидше. Зеленський визнав, що через відтягування Конгресом схвалення військової допомоги для нашої держави російські загарбники змогли захопити частину територій на сході України.