Глава держави сказав, що терористичний удар з боку Росії в День пам'яті жертв Голодомору означає, що Путін гордиться, що наслідує найбільших вбивць ХХ століття. Про це Зеленський заявив під час саміту Grain from Ukraine, пише 24 Канал.

Дивіться також "Незліченні та незлічені": звернення Зеленського до Дня пам'яті жертв Голодоморів

Зеленський заявив, що Путіна потрібно зупинити

"Якби він (Путін – 24 Канал) міг влаштувати в Україні ще один Голодомор, він би це зробив", – сказав президент.

Саме тому, як наголосив Зеленський, Путіна потрібно зупинити. Глава держави висловив впевненість, що Україні обов'язково вдасться зупинити кремлівського диктатора.

Росія атакувала Україну в День пам'яті жертв Голодомору: що відомо

  • В Україні та світі сьогодні вшановують пам'ять жертв Голодомору. У 1932 – 1933 уряд СРСР спровокував штучний масовий голод в Україні. Унаслідок геноциду українців загинуло від 4 до 10 мільйонів людей.
  • У суботу, 25 листопада, коли в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору, Росія завдала масованого удару дронами-камікадзе.
  • Російські військові випустили по Україні рекордну кількість "Шахедів" – 75. Основним напрямком удару Росії був Київ. Однак окупанти під час атаки не досягли цілей.
  • У Повітряних Силах ЗСУ повідомили, що українські військові знешкодили 74 дрони.
  • Володимир Зеленський, коментуючи нічну атаку, заявив, що це свідомий терор з боку Росії. Він зазначив, що керівництво Росії гордиться тим, що може вбивати.