Народний депутат Олег Дунда розповів 24 Каналу, що Вашингтон, Лондон та Варшава вже давно ухвалили рішення, що Україна повинна перемогти. Він також зауважив, не було жодних сумнівів, що допомога Україні припиниться.

Читайте також Долетять до Кримського мосту і не лише: навіщо Україні ракети ATACMS і коли США можуть їх надати

Постачання ракет

За словами депутата, інформація про надання Україні ATACMS є абсолютно правдивою. Імовірно, певну кількість ракет наша держава отримає вже незабаром.

Це є підтвердженням тих непублічних перемовин, які велися цього тижня у Сполучених Штатах,
– сказав Дунда.

Зняття напруги між Польщею та Україною

Фактично, вдалося розв'язати питання із Польщею. Зеленський та Анджей Дуда заявили, що існують шляхи вирішення зернової кризи. Зокрема, президент Польщі наголосив, що держава надалі підтримуватиме Україну.

У мене не було жодних сумнівів і планувалося, що такий результат буде. І ми вже зняли ту напругу, яка була між нашими державами. Ми повинні розуміти, що ближчих партнерів як Варшави, Лондона та Вашингтона у нас не буде. Вони стоятимуть за нашими спинами,
– зауважив Дунда.

Дунда назвав головні результати поїздки Зеленського до США: дивитися відео

Зміни стануть явними з поверненням делегації в Україну

Найголовніше – синхронізація українських дій із союзниками. На думку нардепа, коли українська делегація повернеться зі США, відбудуться суттєві зрушення стосовно логістики та постачань. Зокрема, відбудуться зміни у кадровій політиці, яка буде уподібнена із баченням наших партнерів.

Вона також повинна збільшити підтримку та шанси на нашу перемогу. Тому сприймаймо цей візит як не те, що досить успішний, а взагалі успішний,
– підсумував Олег Дунда.

Новий пакет допомоги Україні від США

  • Американський президент Джо Байден 22 вересня оголосив новий пакет допомоги Україні. Він має посилити ППО нашої держави й зміцнити оборону.
  • Крім того, Байден згадав і про танки Abrams. Президент США наголосив, що вони прийдуть вже в Україну наступного тижня.
  • ​Також Зеленський у своєму відеозверненні повідомив, що "є новий оборонний пакет: ППО, артилерія, снаряди, інженерні засоби. І довгострокова домовленість – будемо разом працювати, аби спільно з Америкою Україна виробляла необхідну зброю".