Зеленський висловив упевненість, що російський президент Володимир Путін не зупиниться на Україні у разі перемоги у війні. Він зазначив, що ймовірна домовленість Трампа з Путіним не зупинить російського диктатора.

Дивіться також "Заходу не вистачає швидкості": Зеленський заявив, що від США надійшло мало допомоги

Як Зеленський відповів на заяви Трампа про завершення війни в Україні

Зеленський попередив, що наміри Трампа завершити війну в Україні шляхом поступок можуть мати небезпечні наслідки не лише для України, але й для позиції США у світі.

Я не розумію, невже він хоче бути президентом-лузером? Уявімо, що Трамп став президентом і вирішив закінчити війну за рахунок України. І якимось чином отримав підтвердження від Путіна, що це все. Українці не будуть з цим миритися, але він може тоді сказати, що не дає нам жодної підтримки, а Україна без зброї не зможе воювати. І уявіть, що після цього Путін піде далі. То ким для всього світу буде цей президент США,
– заявив президент.

Зеленський наголосив, що у разі перемоги Путіна президент США видаватиметься слабким, що вплине не лише на особистий імідж американського лідера, але й на інституційність США.

"І тоді Путін піде далі, розуміючи, що США вже не такий великий гравець. І тоді на арену вийдуть інші авторитарні лідери інших країн. Це третя світова війна", – наголосив очільник держави.

Останні заяви Трампа

  • За інформацією ЗМІ, колишній президент США Дональд Трамп заявив, що "розбомбив би Москву", якби вона напала на Україну за його президентства. Він також заявив, що така ж доля спіткала б столицю Китаю у випадку вторгнення на Тайвань.
  • Також відомо, що на з'їзді Лібертаріанської партії 25 травня Трамп назвав Байдена "тираном" за що його освистали. Крім цього, з натовпу також викрикували образи.
  • Зокрема, Трамп ухилився від прямої відповіді на питання про допомогу зброєю та на те, чи "дозволить" Путіну окупувати частину України, якщо він переможе на виборах в США.