Український президент зустрівся із заступником губернатора Каліфорнії Елені Куналакіс та командувачем Нацгвардії штату Девідом Болдвіном. Він оглянув зразки озброєння та техніки каліфорнійських нацгвардійців.

До теми Людина зайнята, – Зеленський не знає, коли Байден зможе відвідати Україну

Під час візиту Зеленського ознайомили з діяльністю нацгвардійців Каліфорнії, з якою співпрацюють Збройні Сили України та Нацгвардія.

Також йому продемонстрували виконання тренувальних вправ для порятунку постраждалих гелікоптером з елементами десантування особового складу.

Зеленський відвідав авіабазу "Моффет-Філд" / Фото Офісу Президента

Президент також подякував командуванню Нацгвардії Каліфорнії за тепле вітання. Він наголосив на тісній співпраці з українськими військовими та висловив сподівання на поглиблення взаємодії між ними.

Варто прочитати Перша зустріч Зеленського та Байдена: важливі здобутки, які візит приніс Україні

Візит Зеленського у США: коротко

  • Володимир Зеленський разом з українською делегацією 31 серпня прибув до США.
  • У межах візиту український лідер зустрівся з директором NASA Біллом Нельсоном. Вони обговорили космічні проєкти, до яких може долучитися наша держава.
  • Вже 1 вересня відбулася зустріч Зеленського та Джозефа Байдена. Політики розмовляли про протидію агресії Росії, реформування судової системи, енергетичну безпеку, боротьбу з кліматичною кризою та інше.
  • Президент 2 вересня також зустрівся з гендиректором Apple Тімом Куком.