Про те, що Зеленський візьме участь у саміті, повідомили у пресслужбі президента 24 каналу. Це відбулося 8 листопада.

Цікаво Тайвань – у білбордах зі Зеленським: кандидат у парламент хоче бути таким, як лідер України

В якомусь форматі, звичайно, що Володимир Зеленський візьме участь у саміті G20,
– повідомив речник Сергій Никифоров.

У пресслужбі глави держави припустили, що найімовірніше, це відбудеться в онлайн-форматі. Це питання зараз узгоджується. Зауважимо, що з початку повномасштабної війни президент не покидав територію України. Усі його важливі виступи відбувалися онлайн. Комунікація зі світовими лідерами також відбувається у дистанційному режимі, або ж ті приїжджають до Києва.

Участь у саміті може взяти Путін

Президент Росії Владімір Путін також може взяти участь у саміті. Ймовірно, це відбудеться також в онлайн-форматі. Наразі агресор офіційно не підтвердив цього, однак казав, що Росію "представлять на високому рівні". Зеленський заявив, що не долучиться до саміту, якщо там буде очільник Кремля. Це рішення нашого президента принципове. Міністерство закордонних справ України просило відкликати запрошення для агресора. Вбивці й терористи не мають права сидіти за одним столом з цивілізованими лідерами.

До теми Президент Індонезії припустив, наскільки можливий візит Путіна на саміт G-20

Президент США Джо Байден також не має наміру зустрічатися з Путіним у межах саміту. Водночас Білий дім наполягає на тому, щоб Україна брала участь у зустрічі навіть, якщо там буде президент держави-агресорки. Прессекретарка Білого дому Карін Жан-П'єр запевнила, що США будуть захищати Україну та засуджувати Росію через війну.

До теми – Росію можуть принизити на G20: відео