17 лютого президент України вже розповів, що говорив із Байденом телефоном. Вони буквально "домовилися домовлятися" – будуть підтримувати контакт і чекати на рішення Конгресу щодо виділення допомоги Україні.

Дивіться також Критичний момент минув, – у 3 ОШБр розповіли, чи ще триває вихід з Авдіївки

Президент України про підтримку від США та майбутню зустріч із Байденом

Лідери держав поговорять в онлайн-режимі найближчим часом у межах зустрічі G7. Про це Володимир Зеленський повідомив в ефірі телемарафону.

Для нас ця підтримка дуже важлива. Говорив із Джо Байденом, він запевнив: стовідсотково буде підтримувати Україну, зробить усе, щоб був позитивний результат. У мене немає сумнівів, що США залишаться нашим стратегічним партнером,
– сказав Зеленський.

Він повідомив, що перебуває на постійному контакті зі США на різних рівнях – з Білим домом і конгресменами. Президент указав, що в Америці триває виборча кампанія, але висловив упевненість у тому, що американці розуміють важливість підтримки нашої держави.

"Ми будемо на контакті постійному з Байденом, домовились про це. Деякі деталі не буду говорити, але думаю, що в рамках зустрічі G7 найближчим часом ми зустрінемось онлайн", – сказав Зеленський.

Зеленський висловився про Авдіївку

За його словами, Байден розуміє та визнає те, що Авдіївку залишили саме через послаблення збройної допомоги від США. Президент України назвав рішення військового командування про вихід ЗСУ з Авдіївки правильним і виваженим, адже мова про збереження життів.

На запитання, чи вдасться повернути Авдіївку, Зеленський відповів ствердно.

Ми все повернемо, ми нічого цим вбивцям не віддамо. Це факт, я в цьому впевнений. Головне, щоб ми всі були в цьому впевнені, щоденно. І перемога буде,
– підсумував він.