Глава держави обговорив з Анджеєм Дудою останні події в Україні. Про це повідомила канцелярія президента Польщі.

Читайте також Королівський прийом, зброя, санкції: все, що відомо про історичний візит Зеленського до Британії

Що відомо про зустріч двох президентів

Володимир Зеленський зустрівся з Анджеєм Дудою у четвер, 9 лютого, у Жешуві. Президент України повідомив про свою дипломатичну діяльність у Брюсселі та інших європейських столицях.

Переговори також стосувалися безпеки в регіоні. Президенти обговорили поточну ситуацію на фронті та в безпеки в нашому регіоні та необхідності подальших спільних дій військової підтримки,
– додали в канцелярії польського президента.

Тепла зустріч Дуди та Зеленського: дивіться відео

Коротко про останні візити Володимира Зеленського за кордон

  • 8 лютого Володимир Зеленський прилетів у Велику Британію. Глава держави провів перемовини з прем'єром Ріші Сунаком. Ба більше, український лідер виступив у Вестмінстерському палаці.
  • Після цього Зеленський полетів у Францію, де провів перемовини з президентом Франції Макроном та канцлером Німеччини Шольцом.
  • Далі президент України разом з французьким колегою полетіли у Брюссель. Український лідер виступив з промовою в Європарламенті. Серед іншого, говорив про винищувачі та ракети.
  • Пізніше Володимир Зеленський повідомив, що є позитивні рішення щодо постачання Україні винищувачів. Однак, поки ці домовленості "залишилися за лаштунками". Детальніше про це читайте тут.