Глава держави зауважив, що наразі кожен українець та кожна українка повинні працювати для перемоги. Про це повідомляє 24 канал.

До теми У росіян на Донбасі у 20 разів більше техніки, ніж у нас, – Зеленський

Як допомогти Україні перемогти

Люди, які перебувають у тилу, можуть допомагати армії, а також допомагати інформаційно. Він наголосив, що кожен голос має значення.

Щоб перемогти, ми маємо – кожен і кожна – працювати для цього. Зокрема й ті, хто в тилу. Допомагайте армії. Захищайте потреби нашої держави на всіх міжнародних майданчиках, до яких маєте доступ, у спілкуванні з іноземними журналістами, навіть просто з вашими друзями та знайомими за кордоном. Кожен голос має значення,
– заявив Володимир Зеленський.

Головне з промови Володимира Зеленського за 23 травня: коротко

  • Такої війни, яку Росія розв'язала проти України, не було на Європейському континенті вже 77 років.
  • Рятувальники завершили розбирати завали у Десні на Чернігівщині, куди окупанти пустили 4 ракети. Внаслідок дій росіян – 87 загиблих.
  • Від 24 лютого Росія завдала по Україні 1 474 ракетні удари, використавши 2 275 різних ракет. В основному окупанти гатили по цивільних об'єктах. Також за цей час було понад 3 тисячі авіаударів російських літаків та гвинтокрилів.
  • Усі міжнародні партнери погоджуються з тим, що боротьба України у війні проти Росії захищає цінності усіх країн вільного світу, тому Україна має право розраховувати на повну й невідкладну допомогу, передусім на отримання зброї.
  • Найгірша ситуація на Донбасі. Найбільшу активність росіяни зосередили на напрямках Бахмут, Попасна, Сєвєродонецьк. Окупанти стирають все на своєму шляху.
  • Найближчі тижні війни будуть дуже складними. До цього потрібно бути готовими, оскільки альтернативи немає. Тому потрібно бути сильними й продовжувати боротися.
  • Увечері Володимир Зеленський підписав указ про нагородження 161 військовослужбовця Збройних Сил України. На жаль, 42 отримали відзнаки посмертно. Окрім цього, 21 травня у Маріїнському палаці президент вручив ордени "Золота Зірка" воїнам та рідним тих Героїв, які відзначені цією нагородою посмертно.

Важливо Зеленський передав нагороду сестрі матроса Скакуна, який ціною життя підірвав Генічеський міст

Актуально – вечірнє звернення Зеленського за 23 травня: дивіться відео