Про це український лідер розповів у фільмі, який транслюватиме Офіс Президента і 24 канал.

Головне Рік президента Зеленського: відео та основні тези з фільму

Я впевнений в тому, що за мою каденцію ми закінчимо цю війну. Упевнений особисто. Я говорив, що готовий чекати рік, готовий працювати рік,
– наголосив він.

Зеленський зауважив: якщо Мінський процес не буде працювати, його команда буде міняти тактику.

"Ми до цього готові – рік ще не пройшов. Зараз щотижня відбуватимуться зустрічі Тристоронньої контактної групи в режимі відеозв'язку. Тобто, ми пришвидшили цей процес, і будуть результати", – додав він.

За словами Зеленського, після кожної мінської зустрічі повинен бути документ, що засвідчуватиме певні домовленості сторін, "кроки вперед".

Рік президентства Зеленського: фільм

Що відомо про війну на Донбасі? Її розпочали російські загони, які вторглися у квітні 2014 року на територію українського Донбасу. Це трапилося вже після захоплення Російською Федерацією Криму, серії проросійських виступів в Україні і проголошення "державних суверенітетів" так званих "ДНР" та "ЛНР".

Попри численні факти участі Збройних сил РФ та докази причетності Росії до війни, офіційно Росія не визнає факту свого вторгнення в Україну. Однак, все ж сідає за переговорний стіл у рамках нормандського формату та ТКГ у Мінську.

Станом на листопад 2019 року, за підрахунками ООН, відомо про понад 44 тисячі загиблих і поранених у цій війні. Серед них – 25% становлять місцеві мешканці.