Глава держави зауважив, що у правоохоронних органах проведуть службову перевірку інциденту.

Читайте також: Негоже МВС гратися в політику, – Геращенко про затримання мітингувальників у Рівному

З’ясував ситуацію щодо нібито затримання хлопця та дівчини, які влаштували проти мене протест у Рівному. Ніякого затримання не було, але правоохоронці могли діяти м’якше,
– наголосив Зеленський

Також, президент звернувся до поліцейських, аби ті не затримували політичних активістів та підкреслив, що "не боїться критики".

Що відомо про інцидент з затриманнями у Рівному? 25 травня у центрі Рівного поліція затримала двох молодих людей, які вийшли на одиночний мітинг із плакатами, на яких писало: "Імпічмент президенту" і "Не кумовство, а по-братськи". 20-тирічний хлопець і 16-річна дівчина з Рівного проводили акцію на майдані Незалежності. Проте, за словами правоохоронців, вони робили це несанкціоновано, бо не подали заздалегідь відповідної заявки.

Тому у поліції склали на протестувальників у присутності матері дівчини адмінпротоколи за порушення порядку і організації проведення мітингів. Крім того, оскільки учасниця мітингу неповнолітня, на її матір склали адмінпротокол за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей.

Згодом у правоохоронних органах ініціювали комплексну службову перевірку щодо складання адмінпротоколів на мітингувальників.