Під час урочистої зустрічі Біньяміна Нетаньяху присутніми були члени Кабміну та очільники силових структур, повідомила кореспондент 24 каналу.

Читайте також: Дружина Нетаньяху влаштувала скандал та викинула шматок українського короваю на землю: відео

Зокрема, у зустрічі взяли участь заступника міністра закордонних справ Вадим Пристайко, голова МВС Арсен Аваков, в. о. очільника СБУ Іван Баканов та секретар РНБО Олександр Данилюк.

Після офіційної церемонії зустрічі Володимир Зеленський та Біньямін Нетаньяху попрямували до Маріїнського палацу. Заплановано, що вони підпишуть низку документів та візьмуть участь у заходах з ушанування пам'яті жертв трагедії у Бабиному Яру.

Зустріч Біньяміна Нетаньяху: дивіться фото і відео

Згодом лідери двох держав провели спільну розмову. За результатами майже тригодинної бесіди, сторони підписали двосторонні документи за участі послів. Зокрема, було підписано угоди про співпрацю у сферах спорту, освіти та сільського господарства. Також підписано угоду про вивчення івриту в українських школах та української мови – в ізраїльських.

Це варто знати: Спільний брифінг Зеленського і Нетаньяху: головні тези

Після підписання документів Володимир Зеленський та Біньямін Нетаньяху провели спільний брифінг. Під час нього політики озвучили теми та домовленості, які обговорювалися під час зустрічі.

Так, під час свого спілкування український та ізраїльський лідери встигли обговорити цілу низку важливих питань:

Цікаво те, що глава ізраїльського уряду розповів про свій зв'язок з Україною. Як виявилося, його батько у молодості певний час жив і працював на території тогочасної УРСР.

Дивіться відео кореспондента 24 каналу:

Спільний брифінг Зеленського та Нетаньяху / дивіться відео