Під час спільного брифінгу з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Зеленського запитали, чи живий наразі адмірал Соколов. Він відповів, що з'ясує це питання. Про це пише 24 Канал.

Дивіться також У Криму є 2 категорії колаборантів: Барієв сказав, з ким будуть найбільші проблеми

Зеленський уточнить інформацію щодо смерті Соколова

Володимир Зеленський зазначив, що Україна використовує усі законні заходи для того, щоб повернути контроль над всією територією України. Водночас російські терористичні удари по українській енергетиці, інфраструктурі, а також нашим людям – сприймаються як загроза національній безпеці країни.

Відповідно ми аналізуємо, що можемо зробити і робимо у відповідь чутливі кроки на території України. Я обов'язково запитаю щодо вашого питання (про смерть Соколова – 24 Канал) у наших відповідних органів,
– сказав Володимир Зеленський.

Що передувало

  • Україна 22 вересня завдала удару по штабу Чорноморського флоту Росії. Наші захисники повідомили про ліквідацію адмірала Соколова та ще багатьох російських офіцерів, однак у відповідь російські пропагандисти опублікували відео з нібито живим командувачем.
  • У Білому домі повідомили, що знають про відео пропагандистів із Соколовим і заявили, що ще рано робити висновки. Міністр оборони України Рустем Умєров поки що не підтвердив та не спростував цю інформацію.
  • І Інституті вивчення війни зауважили. що докази російської пропаганди щодо долі Соколова доволі непереконливі.