Перегони названі на честь Майкла Мерфі – американського військового, який загинув в Афганістані. Цей комплекс тренувань вважається одним із найважчих. Його виконують по всьому світу в пам'ять про загиблих солдатів.
Читайте також: У Маріуполі підлітки жорстоко познущались над однолітком і зняли це на відео
Біг на дві милі, сотня підтягувань, триста присідань та двісті віджимань. Такі вправи сьогодні виконували учасники Мерфі-челенджу в Маріуполі. Дмитро вже вдруге бере участь у такому заході. Тож повчає новачків про найпоширеніші помилки.
Можливий неправильний розподіл темпу та навантаження. Тому що багато хто починає відразу, наприклад, швидко бігти, проте потрібно дотримуватися ритму. Ліміт комплексу – 70 хвилин. Для новачка закінчити за 60 хвилин – це нормально,
– пояснив учасник Мерфі-челенджу Дмитро.
Для найвитриваліших завдання було ускладнено, а все через бронежилет, який треба було вдягнути на тіло.
"Пробіг за 38 хвилин і кілька секунд. Перше враження від цієї траси, що вона важка. Для мене це відбувалося вперше, але все ж виправдало всі сподівання", – розповів учасник Мерфі-челенджу Богдан.
Учасниця Мерфі-челенджу
Долучилися до челенджу і дівчата. Незважаючи на важкі вправи, побороти дистанцію змогли не гірше чоловіків.
Найважче було підтягування, тому що руки зісковзують. А так все добре. У кроссфіті ми також все можемо,
– заявила учасниця Мерфі-челенджу Аліса Кошелєва.
Організатори кажуть, що головна мета цього заходу – вшанувати пам'ять загиблих бійців. Саме тому вже вдруге організовують челендж у Маріуполі. Адже це місто свого часу боронили українські військові.
Всі присутні тут – вони шанують та пам’ятають солдат, що загинули під час бойових дій, у тому числі, і в Україні за останні п’ять років,
– співорганізаторка Мерфі-челенджу Алевтина Швецова.
В челенджі не було ані переможців, ані переможених. Всі учасники встановлювали власні рекорди, а наприкінці кожен отримав сувенір.