Село розміщене у Бориспільському районі. За інформацією журналістів, на сайті нерухомості будинок такої площі там коштує 400 тисяч доларів.

Зауважте "Розділ України по Дніпру": нардепку Скороход спіймали в Раді за дивним листуванням

Юзік будує будинок під Києвом

ЗМІ повідомили, що будинок нардепа від "Слуг народу" розміщений на просторій ділянці в 18 соток. Сам будинок має площу орієнтовно 260 квадратних метрів.


Юрій Корявченков будує маєток під Києвом / Фото "Новини.LIVE"

Згідно з декларацією нардепа, йому належить квартира площею 103, 4 квадратних метра.

У власності дружини – 3 земельні ділянки. Одна з них – у селі Проців. Вона має площу 1821 метр квадратний. Ба більше, будинок на цій території підписаний як садовий (дачний) будинок та вказана площа – 260 метрів квадратних.

До речі, журналісти показали, що маєток справді оточений соснами та лісом. Ба більше, до маєтку Корявченкова веде відремонтована дорога з яскравою розміткою і пофарбованими бордюрами.

Останні новини про нардепів: коротко

  • 20 липня голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко розповів, що до списку олігархів може потрапити 5 депутатів Верховної Ради.
  • У той же день нардепка від "Слуги народу" Ірина Верещук заявила, що хотіла б очолити Міністерство оборони. Вона сказала, що таке відомство має очолювати вмілий політик. Додала, що "відчуває в собі силу".
  • 19 липня нардеп Шевченко, який їздив до Лукашенка, заспівав на Слов'янському базарі.