Таку заяву глава держави зробив 16 квітня, спілкуючись з українськими ЗМІ. Як пояснив президент, після того, як стало відомо про звірства росіян на Київщині, перемовини зайшли у глухий кут.

Читайте також Маріуполь – це щит, який тримає на собі величезну кількість окупантів, – Маляр

Зеленський застеріг Москву

Російські загарбники практично знищили, зокрема, Бородянку. Після звільнення міста від окупації там знайшли багато тіл мирних мешканців. "Маріуполь – може бути як десять Бородянок", – зазначив Зеленський.

І я хочу сказати, що знищення наших військових, наших хлопців, поставить крапку у всіх перемовинах,
– наголосив президент.

Він також підкреслив, що Україна не торгує своїми територіями й людьми. Тож чим більше буде таких "Бородянок", тим складніше буде проводити переговори.

Що відбувається у Маріуполі

Ситуація там стає дедалі напруженішою. Росіяни кидають на штурм Маріуполя усі свої сили. "Все вказує на неможливість взяти місто без вищого рівня нелюдяності та застосування зброї масового знищення", – підкреслили у міській раді. Окупанти продовжують "кошмарити" мирне населення.

Напередодні ворог вперше застосував для бомбардування Маріуполя дальню авіацію. Водночас командир морпіхів, які героїчно захищають місто, вірить у деблокаду й закликає до якнайшвидшого її проведення.

Оборонці Маріуполя звернулися до України та світу: дивіться відео