Зареєструватися для участі в ЗНО можна буде з 3 лютого до 24 березня 2020 року. До 30 квітня зареєстровані особи зможуть отримати електронне запрошення-перепустку, де будуть зазначені персональні дані учасника ЗНО, а також місце та час складання тесту. Про це мовиться у наказі МОН №947.
Читайте також: ЗНО з української мови: скільки учнів його провалили та чому так відбувається
Тестування у 2020 році відбудеться в такі дні:
► Математика – 21 травня,
► Українська мова і література — 26 травня,
► Фізика – 28 травня,
► Іспанська, німецька, французька мови – 1 червня,
► Англійська мова – 2 червня,
► Історія України – 4 червня,
► Біологія – 9 червня,
► Географія – 11 червня,
► Хімія – 15 червня.
Випускникам школи, а також учням закладів професійної чи професійно-технічної вищої освіти, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з трьох навчальних предметів зарахують як результати ДПА (державної підсумкової атестації).
Що таке ЗНО? Зовнішнє незалежне оцінювання – іспити для вступу до закладів вищої освіти в Україні. Комплекс організаційних процедур (передусім – тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до закладів вищої освіти. Для випускників ЗНО з 2019 року прирівняли з державною підсумковою атестацією.
Обов'язково скласти тестування треба з таких предметів:
► Українська мова і література,
► Математика або Історія України (на вибір),
► Ще один предмет з переліку: історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.