Це повітряне судно є потенційним носієм гіперзвукової ракети типу "Кинджал". 24 Канал закликає людей у всіх областях нашої держави пройти в укриття цивільного захисту, адже це може врятувати життя і полегшити роботу нашим захисникам неба.

До теми По всій Україні оголошували повітряну тривогу: була загроза атаки "Кинджалами"

В Україні вдруге за день лунали тривоги через МіГ-31К

Друга повітряна тривога пролунала близько 11 години 45 хвилин. У Повітряних силах розповіли, що знову злетів російський МіГ-31К.

Ракетна небезпека по всій території України. Зліт МіГ-31К з аеродрому Моздок,
– зазначили військові.

Що відомо про першу повітряну тривогу

Повітряна тривога пролунала в усіх областях України близько 8 години 48 хвилин. Тоді Повітряні сили ЗСУ попередили про зліт ворожого судна у небо.

Ракетна небезпека по всій території України. Зліт МіГ-31К з аеродрому Саваслейка!
– мовиться у дописі військових.

Варто зазначити, що російський МіГ-31К є потенційною загрозою для нашої держави через його здатність переносити гіперзвукову ракету типу "Кинджал", що може оминати українські системи ППО.

Крім того, присутність поблизу МіГ-31К винищувачів Су-30СМ, здатних нести крилаті ракети, посилює побоювання щодо можливої ракетної небезпеки, пов'язані з цим літаком.

Міг-31К несе Кинджали
Що відомо про ракети "Кинджал" / Інфографіка 24 Каналу

Зльоти бортів МіГ-31К також можуть здійснюватись для передислокації, тренувальних польотів, випробувань тощо. Через це тривога оголошується по всіх областях нашої держави.

Крім того, віднедавна літак також проводить патрулювання Чорного моря з дозаправлянням, від чого частота і тривалість тривог по всій Україні значно збільшилися.

До цього росіяни атакували Україну "Шахедами"