Результат ракетного удару з "Байрактара" по катеру "Серна"

Російські військові бояться "Байрактарів", як смерті. І це не дивно, адже безпілотник блискуче знищує ворожу техніку та катери.

До речі Налякалися "Гарпунів" і націлилися на південь Одещини: росіяни встановлюють ППО на Зміїному

У соціальних мережах опублікували результат ракетного удару з "Байрактара" по десантному катеру ворога типу 11770 "Серна".

Цей російський катер Збройні Сили України потопили біля острова Зміїний. Удар з "Байрактара" призвів до великої пробоїни на катерні "Серна". Більш промовисто про потужність ракетних ударів з "Байрактара" скаже тільки фото.


Пробоїна на катері "Серна" / Фото "Оперативний ЗСУ"

Коли ЗСУ вдарили по катеру "Серна"

  • Речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук та оперативне командування "Південь" 7 травня повідомили, що в акваторії Чорного моря ЗСУ знищили ворожий катер типу "Серна".
  • Це швидкохідний десантний катер, який призначений для висадки на непідготовлене узбережжя колісної та гусеничної військової техніки, а також десантний підрозділ до 92 осіб.
  • Українські військові завдали удар по катеру відразу після того, як на борт судна завантажився особовий склад. Сергій Братчук також опублікував ефектне відео знищення катера окупантів.
  • 12 травня супутники Maxar Technology зафіксували потоплене російське судно біля острова Зміїний. Ним виявився десантний катер типу "Серна".
  • В ОК "Південь" 16 травня інформували, що російські окупанти продовжують підйомно-рятувальні роботи на місці знищення десантного катера "Серна" біля Зміїного. У Генштабі ЗСУ 17 травня також повідомляли, що росіяни продовжують здійснювати підйомно-рятувальні роботи біля Зміїного.

Раніше – Росія намагається закріпитися на острові Зміїний: дивіться відео