Захисники з 53 окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха показали відео, як знищують росіян. Зробили це за допомогою тактичного ударного безпілотного авіаційного комплексу Switchblade.

До теми Не залишають ворогу жодного шансу, – Зеленський привітав українських героїв-піхотинців

"Підбадьорили окупантів, які так завзято готували укріплення. Приємного перегляду", – зазначив полковник Дмитро Тітенко.

Знищення російських вбивць: дивіться відео

Що відомо про дрони Switchblade

Американська компанія AeroVironment, що виготовляє дрони-камікадзе Switchblade, подарувала для Збройних Сил України сотню таких безпілотників. Їх надали окремо від того, що передає уряд Сполучених Штатів. Дрони прибули в Україну на Великдень.

Ці дрони-камікадзе є одноразовими. Проте їхня особливість в тому, що вони можуть непомітно пересуватися і не зазнавати впливу радіочастотних глушників.

Виконавчий директор AeroVironment Вахід Навабі пояснив, що завдяки безпілотникам можна проводити точну та швидку розвідку важкодоступних та далеких місць на полі бою. Інформація, яку здобувають дрони, дозволить планувати військові операції з меншою небезпекою для українських захисників.

Може зацікавити Росія має надію, що друга фаза буде успішною, у них є ілюзія, – Арестович

День піхоти

За словами Тітенка, українську піхоту заслужено вважають однією з найкращих в Європі. Оскільки свої честь та силу вона демонструє не на святкових парадах, а в важких боях з російськими окупантами, у яких значно більше техніки.

Першими встановлюють український прапор

Дмитро Тітенко наголосив, що піхотинці перебувають найближче до ворога під атакою російської артилерії та танків. Проте українські захисники наступають та впевнено тримають оборону. Саме вони підіймають синьо-жовтий стяг над звільненими територіями.

Є і зворотна сторона героїзму – більшість втрат несе саме піхота. І ми схиляємо голову перед жертовністю наших братів, які віддали життя в боях за Україну,
– сказав Тітенко.

Відсіч від королівських піхотинців

Російські окупанти спробували штурмувати позиції захисників з 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила на Луганщині. Проте з групи ворожих десантників вижили лише семеро. Військові встановили, що вбиті рашисти мешкали в Удмуртії, Башкирії та Ростовській області.

Інші перемоги Збройних Сил України: останні новини