Раніше російські окупанти вихвалялися своїм пропагандистам, що захопили Луганську область та вийшли аж на її адміністративні кордони. Ворог з усіх сил приховує, що активні бої продовжуються, а його втрати зростають і немає жодної надії зупинити цей процес.

Читайте також У Повітряних силах озвучили нову загрозу від російських окупантів

Ліквідація окупантів у Лисичанську

Нашим героям вдалося завдати потужного удару по російських окупантах в Лисичанську, який вони називали "своїм". Воїни ЗСУ отримали інформацію з міста та здійснили влучний удар. Окупанти повідомили про 12 омонівців, які вирішили скористатися квитками на концерт Кобзона.

Список бійців омону, які стали "хорошими росіянами" / Фото СтратКом ЗСУ

Наші героїчні воїни нагадують окупантам – кожен сантиметр нашої землі буде горіти в них під ногами, і подібні "подарунки" будуть зненацька заставати їх, де б вони не намагалися сховатися.

ЗСУ вдарили по казармі окупантів

Як повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай, наші герої вдарили просто по казармі росіян у Лисичанську. ЗСУ дякують за інформацію добрим людям та працювати по наступних цілях, щодо яких отримають дані.

Війна росії з Україною: останні новини

  • Допомога західних партнерів для боротьби України з російськими окупантами з кожним днем набирає обертів. Німеччина надала ЗСУ реактивні системи залпового вогню MARS-II.
  • росіяни здійснили масштабний ракетний обстріл Одещини. Для атаки ворог задіяв 10 літаків.
  • російські окупанти намагалися ретельно спланувати напад та швидке захоплення України. До цього процесу було залучено понад 100 офіцерів фсб та гру. Їм також вдалося завербувати багато агентів всередині нашої країни. Усі їхні плани провалилися, але замість відмови від окупації України вони будують нові стратегії повалення нашої державності.
  • ЗСУ завдали ворогу просто шалених втрат. На думку експертів, наші герої знищили модернізовану частину російської армії.

Дивіться також – ворог стягує важке озброєння до окупованого Херсона: відео