Контрнаступ ЗСУ продовжує набирати обертів. Цього разу стало відомо про звільнення з-під окупації селища Чкаловське, що на Харківщині. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Читайте також На будинку у Великій Комишувасі на Харківщині замайорів український прапор

У Чкаловському вже майорить прапор України

Як зазначив президент, звільнити Чкаловське вдалося завдяки 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. Військові, які входять до неї, не лише повернули під контроль України населений пункт, а й підняли над ним прапор України.

Українські військові підняли стяг над Чкаловським: дивіться відео

І так буде всюди. Ми виженемо окупантів з кожного українського міста й села,
– наголосив Зеленський.

ЗСУ продовжують просуватися вперед

Згідно з даними Інституту з вивчення війни, упродовж останніх кількох днів ЗСУ вдалося просунутися на 70 кілометрів. Ба більше, наші військові звільнили понад 3 тисячі квадратних кілометрів українських територій. Аналітики зауважують, що мовиться про період від 6 вересня до сьогодні.

Аналітики підкреслюють, що контрнаступ ЗСУ на Харківщині вщент розбиває російські сили. Ба більше, він ще й руйнує північну вісь окупантів. Загарбники не мають можливості повільно відступати, а буквально втікають, щоб уникнути котла поблизу Ізюма.

Звільнення Куп'янська підтвердили у Генштабі

У Генштабі підтримують інформаційну тишу. Тож про звільнені з-під окупації території повідомляють через кілька днів. Так, напередодні стало відомо, що ворога вдалося прогнати з Куп'янська. І от зранку 11 вересня ці відомості підтвердили у Генштабі ЗСУ.

Там також зауважили, що за останні кілька днів наші захисники звільнили майже дві тисячі квадратних кілометрів території. Крім того, вони продовжують рух до звільнення населених пунктів як Куп'янського, так і Ізюмського районів.

Варте уваги – прапор України замайорів у звільненому селі на Харківщині: дивіться відео