Почали з'являтись повідомлення, що уже у суботу, 13 травня, український лідер буде в Італії з робочим візитом. Також особливо всі активно обговорюють те, що може Зеленський зустрітись з Папою Римським у Ватикані, який очолює католицьку церкву.

До теми Зеленський днями може зустрітись з Папою Римським, – ЗМІ

Більше деталей

Окрім понтифіка, у Зеленського, ймовірно, заплановані зустрічі з очільником Італії Серджо Матареллою у президентському палаці Квірінал у Римі та главою уряду Джорджією Мелоні. Варто сказати, що, вочевидь, з прем'єр-міністеркою український лідер, скоріш за все, зустрінеться вже у неділю, 14 травня.

Водночас, як пишуть тамтешні ЗМІ, глава нашої держави нібито кілька днів тому звернувся з проханням про прийом до Папи Римського у рамках свого візиту до столиці Італії.

Джерела у Ватикані повідомили, що можлива зустріч Папи Римського з президентом України,
– написали у виданні ANSA.

Окрім того, там припустили, що в рамках цієї поїздки за кордон Зеленський може відвідати Німеччину. Ймовірно, йдеться про столицю країни – Берлін.

Зеленський у Фінляндії, можлива поїздка в Німеччину

  • Слід згадати, що на початку травня глава нашої держави був у Фінляндії на зустрічі з лідерами Північної Європи. Власне, тоді зустрівся український президент з фінським колегою Саулі Нііністьо, а також згодом з прем'єрами Швеції, Норвегії, Данії та Ісландії.
  • Однією з головних тем поїздки був вступ України в Північноатлантичний альянс. Окрім того, високопоставлені чиновники обговорили розвиток відносин України з ЄС і НАТО та ініціативу Києва щодо справедливого миру.
  • Через декілька днів після цього видання Bild написало, що Зеленський у травні може приїхати ще й до Німеччини. Ймовірно, там він зустрінеться та проведе розмову з канцлером Олафом Шольцом.