Українська сторона не має наміру припиняти звільнення України від російських загарбників. Про це під час єдиного телемарафону сказав Олексій Данілов, повідомляє 24 канал.

До теми Майже уся Миколаївщина офіційно звільнена, Україна повернула під контроль водовід з Дніпра

Данілов розповів, що буде після звільнення Херсона

Данілов наголосив, що завдання, яке поставив президент, просте і зрозуміле – звільнення від російських окупантів всіх українських територій. І це буде зроблено, потрібен лише час.

Ми не можемо нічого заморожувати. Ми не холодильна камера. Ми маємо звільняти наші території незалежно від погоди, незалежно від пори року. Ніякої зупинки ми пропускати не можемо, бо там є люди наші, ми бачимо, як вони страждають,
– сказав Данілов.

Спецпідрозділи ЗСУ вже в Херсоні

  • 11 листопада, спецпідрозділи ЗСУ зайшли в Херсон. У ГУР повідомили, що місто повертається під контроль України й туди заходять частини ЗСУ. Також відомо, що у Херсон зайшла патрульна поліція. Окупантів, які поховалися в місті, закликають добровільно здатися у полон.
  • Місцевих просять перебувати вдома, проте вони радісно святкують на центральній площі.
  • Президент розповів, що невдовзі після того, як Сили оборони вийдуть на визначені рубежі, у Херсоні почнуться стабілізаційні заходи, як це було всюди. Місто – заміноване, тож фахівці послідовно знешкоджуватимуть небезпеки.
  • В ОК "Південь" попередили, що тепер росіяни можуть сильно обстрілювати Херсон. Адже зовсім неподалік, на лівому березі Дніпра, розміщені оборонні споруди окупантів.
  • Керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк зазначила, що росіяни намагаються психологічно тиснути на населення тилових регіонів. Населені пункти, які вже звільнили в Бериславському районі Херсонщини, систематично зазнають обстрілів з лівого берега.
  • За її словами, ці населені пункти вже протягом місяця є звільненими від росіян. Через постійні обстріли там погіршується гуманітарна ситуація, адже внаслідок атак страждають інфраструктура та комунікації. Тому повертатися туди поки не рекомендують.

До теми – у Росії брешуть про відступ росіян з Херсона: дивіться відео