Фейгін вважає, що сторонам, які ведуть переговори з Кремлем, потрібно "менше рефлексувати і більш чітко ставити питання", пише "Укрінформ".

Читайте також: Роман Сущенко намалював у в'язниці картину для Епіфанія: фото

"Москва принципово перестає звертати увагу на свій імідж, на питання гуманітарного плану», – сказав адвокат. Він вважає, що використовуючи посередників, потрібно "відкрито, наполегливо, прямою мовою пропонувати варіанти обмінів".

Наразі таким посередником міг би бути тільки Дональд Трамп,
– сказав Фейгін.

Адвокат навів конкретний приклад: президента США звинувачують у зв'язках з росіянами, і з бажання довести зворотне, а також "заради нарцисичного самозамилування, він може вирішити подібні проблеми: і українських моряків, і Сущенка".

За що засудили Романа Сущенка?Романа Сущенка затримали та заарештували 30 вересня 2016 року у Москві, куди він приїхав до хворого двоюрідного брата. Про місце перебування Сущенка стало відомо лише через 2 дні після затримання. Російська сторона заявила, що Сущенко – "полковник" і "кадровий співробітник Головного управління розвідки Міноборони України". Слідчі РФ запевняють, що він нібито працював на українську розвідку під прикриттям журналіста. За версією ФСБ, Сущенка цікавили структурні подробиці Росгвардії. 4 червня 2018 року Московський суд засудив Сущенка до 12 років колонії суворого режиму, а згодом цей вирок визнав законним Верховний суд РФ.