Раніше сайт "24" повідомляв, що розвідувально-диверсійна група українських військових під час бойового завдання в тилу взяла у полон трьох бойовиків.

Читайте також: Напевно, когось "завалили", – український військовий про відповідь на вогонь бойовиків

Як зрештою розповіли українські військові, до ворожої позиції вони наблизилися надвечір, підійшли упритул без жодного пострілу, відтак бойовиків заскочили зненацька, передає ТСН.

"Ті між собою розмовляли й випивали. Військовий, буцімто командир, зробив найманцям зауваження за пиятику на посту. Він наказав їм шикуватися на вулиці й лише тоді зізнався, що він – український військовослужбовець", – зазначають воїни.

За їхніми словами, вигляд у окупантів, коли їх виводили із бліндажа, був дурнуватим.

"Один із них почав щось робити зі зброєю, яка не була зарядженою, але був знищений", – каже боєць батальйону "Донбас-Україна".

Зауважимо, що усі бойовики були без документів і переконували, що паспорти у них вилучає "керівництво".

Як згодом з’ясувалося, затримані – жителі Горлівки та Єнакієвого, а ліквідований бойовик – уродженець Росії, який до Майдану служив у "Беркуті", а опісля втік воювати проти України на Донбасі.

До слова, раніше повідомлялося, що на Донбас прибула штурмова бригада найманців угруповання "Сомалі", яка складається здебільшого з російських кадрових військових. Також нещодавно СБУ попередила, що Росія на Схід України відправила близько сотні найманців із так званої ПВК "Вагнера".