Підопічні Гі Буше у сьомому, вирішальному матчі півфінальної серії у рідних стінах переграли "Тампу".Вже з перших хвилин господарі розпочали тиснути на суперника. Яскраве свідчення того - кількість кидків “ведмедів” по воротах Двейна Ролосона за стартові два періоди. 29 проти 17 у “Лайтнінг”.

Та, “блискавки”, розраховуючи на контр-атаки, мали кілька чудових нагод відкрити рахунок. Втім страж воріт “Брюїнс” Тім Томас був на висоті. Розв’язка протистояння наступила у третій 20-хвилинці. Після гарячих, але сухих двох періодів Ендрю Ференс та Давід Крейчі провели спокійну комбінацію, в якій “блискавки” чомусь не намагались протидіяти.

Тож Нейтан Хортон безперешкодно підставив ключку і приніс “ведмедям” перемогу. 1:0. Вже 2 червня розпочнеться фінальне протистояння "Бостона" та "Ванкувера".