Дивись онлайн онлайн
укр
Для можливості перегляду онлайну потрібно встановити Adobe Flash

"Бостон" скоротив відставання від "Ванкувера"

Не варто було так сильно злити “ведмедів”. Програвши два стартові матчі фінальної серії Кубка Стенлі у Ванкувері, "Бостон Брюїнз" скоротили своє відставання від суперників, розбивши їх у першій домашній грі.

Дебютний період гольової феєрії не обіцяв, швидше навпаки. Суперники аж занадто захопилися жорсткою грою і всередині 20-хвилинки Аарон Ром відправив у нокаут Натана Хортона, якого лікарям довелося на ношах забирати із льоду. Хокеїста одразу ж відвезли до госпіталю і, схоже, серйозної загрози здоров’ю немає. Горе борець - Ром - отримав вилучення до кінця матчу.

До слова, за поєдинок команди на двох заробили аж 145 штрафних хвилин - це рекорд для фіналів Кубка Стенлі за останні 21 рік. Побачити ж те, за чим вони власне й прийшли на “ТіДі Ґарден”, глядачі змогли у другому періоді. Розлючені “ведмеді” за 20 хвилин 4 рази вразили ворота “Кенакс”.

Стільки ж додали господарі і в останній частині поєдинку. Головними кривдником гостей стали Марк Реккі та Бред Марчанд - перший відзначився дублем, в активі другого - гол та результативна передача. Зрештою, у “Ванкувера” на усе це знайшлася скромна відповідь у вигляді шайби престижу. 8:1 в матчі за “Бостоном” і 2:1 у серії на користь “Ванкувера”.