Підтримай наших олімпійців та вигравай призи!

Українець заробив високі оцінки в усіх дисциплінах – 15,033 бала у вільних вправах, 15,300 на кільцях, 15,500 у опорному стрибку, 15,533 на гімнастичному коні та 14,800 на перекладині.

На своєму коронному снаряді, паралельних брусах, Вєрняєв продемонстрував фантастичний результат – 16,100 бала.

Відзначимо, що спортсмен програв лише 0,099 бала японцю Учімурі.

Корективи у графіку змагань

Несприятлива погода, яка зараз спостерігається в Ріо, стала на заваді проведенню фіналу з академічної греблі та жіночого чвертьфіналу з теніcу.

Участь у першому мали брати українські чоловічі та жіночі парні четвірки , а в другому – сенсаційна Еліна Світоліна.

Відзначимо, що ці змагання перенесли на 11 серпня.

Невдачі українців

Шабліст Андрій Ягодка не зумів нічого протиставити одному з найсильніших шаблістів Азії – іранцю Мойтабе Абедіні. Результат поєдинку – 15:9 на користь азійця. Відтак, Андрій покидає Олімпіаду в 1/16 фіналу.

Рапіристка Ольга Лелейко також поступилась в 1/16 фіналу. Француженка Астрід Гюйар здолала її з аналогічним рахунком.

Лучниця Анастасія Павлова вибула у другому раунді змагань зі стрільби з луки. Її суперницею була представниця китайського Тайбею Ятін Тан, яка перемогла із рахунком 6:0. Зауважимо, що решта українських лучниць також покинули Олімпіаду на цій стадії.

Дзюдоїст Кеджау Ньябалі, який виступає в категорії до 91 кг, поступився своєму супернику в першій же сутичці. Суперником українця в 1/16 фіналу був кубинець Ешлі Гонсалес, володар срібної медалі на Олімпійських іграх в Лондоні.

Дзюдо, Ньябалі, Гонсалес

Олег Омельчук не зумів подолати кваліфікацію в стрільбі з пневматичного пістолета з 50-метрової дистанції. Олег повністю провалився у третій сесії та посів у підсумку 21 сходинку. Такий результат не дозволив йому потрапити до фіналу.

Велосипедистка Ганна Соловей завершила двадцятою гонку з роздільним стартом. Золото тут здобула американка Крістін Армстронг.

Велоспорт, роздільник старт

Щодо чоловіків у цій дисципліні, то наш Андрій Гривко фінішував 18-м. А тріумфував тут швейцарець Фабіан Канчеляра.

Медальний залік

Україна наразі посідає 28 місце (3 нагороди), а безаперечним лідером поки є збірна США (28 медалей).