У вирішальному – п’ятому матчі серії прикарпатці з мінімальною перевагою здолали “Енергію-Тайм” на її ж паркеті.

“По закону, по всім жанрам, по всьому!!! Все заслужено, що “Ураган” став чемпіоном. Я це говорю щиро. Тому що, я знаю, що у підсумку перемагає тільки правда, футбольна правда. Якщо так сталося, значить по праву вони перші”, - каже головний тренер "Енергії-Тайм" Станіслав Гончаренко.

Після поразки у попередній зустрічі 3:10, гравці “Урагана” цього разу куди обережніше зіграли в захисті, максимально обмеживши шанси суперників для контратак. Проте навіть це не допомогло стримати Євгена Рогачова та Степана Струка, які на 10-й хвилині організували перше взяття воріт. Радіти трибунам довелося менше хвилини. За кілька секунд своє перше слово у грі сказав її головний герой - Сержао.

“Коли приїхали Сержао, Біро Жаде, всі говорили: от одного товстого привезли, іншого старого. А як виявилося товстий і старий зробили пів справи. Ось і все про це звісно не хочеться говорити, але значить наш український футзал не на такому рівні”, - каже головний тренер "Урагану" Сергій Гупаленко.

Слова тренера франківські бразильці ще раз довели уже після перерви. Біро Жаде пасує - Сержао забиває. У енергетиків зрештою здали нерви і Денис Овсянніков незабаром після голу побачив перед собою червоне світло. Чарівники м’яча ще трохи постріляли по штангах господарів і врешті вгамувалися.

“Найрозумніший це – Бубен, президент "Урагану". Він взяв привіз трьох чоловік - бразильців і вони виграли чемпіонат. Ви думаєте це “Енергія-Тайм” програла чемпіонат. Ні, це програв український міні-футбол”, - каже головний тренер "Енергії-Тайм" Станіслав Гончаренко.

Невтішні висновки обох наставників зрештою аналізувати спортивним можновладцям. Гравці ж “Урагана” та їхні фани заслужено отримують право святкувати. Франківчани, тріумфувавши у серії з рахунком 3:2, стають 9-ю командою, що одягає золоті нагороди української першості.