Льоріс із усіх сил старався не пропустити, рятуючи “Ліон” у карколомних стрибках.

А героєм для парижан став Камара - після того як Льоріс помилився на виході захисник з пасу Людовіка Жюлі уже коліньми переправив м’яча у сітку воріт 1:0.

Нелегко було здобувати очки чинному чемпіону – “Марсель” пропустив у “Монпельє” на 64 хвилині зустрічі – Гіро потужно пробив у кут воріт. Вже через 5 хвилин Жан прєр Жиньяк зумів зрівняти рахунок скориставшись вишуканим пасом Бруно Шейру, а на 82 гості із Велодрому уже вигравали - Ель Каутарі у штрафному майданчику усіма можливими способами намагався втримати Ремі, а за образи отримав від форварда по обличчі дві червоні і пенальті - Тайво із позначки не схибив.

“Марсель” скоротив відставання від “Лілля” до 1 очка. “Ліон” на третій позиції. ПСЖ четверте. Далі йдуть “Ренн”, “Сент етьтєн” та “Лорян”.