Дивись онлайн онлайн
укр
Для можливості перегляду онлайну потрібно встановити Adobe Flash

Мексиканці за два матчі забили 10 голів

Збірна Мексики поки не залишає жодних шансів суперникам на Gold Cup, що відбувається у Сполучених Штатах Америки. Після розгрому Сальвадору, “Ель трі” забили 5 м’ячів і у ворота Куби.

На перерву команди пішли щоправда за мінімальної перемоги чинних чемпіонів - забив Чічаріто. А у другому таймі “амігос” розігрались на повну. Протягом менш, ніж 5 хвилин у ворота острів’ян влетіло аж 3 м’ячі - оформив дубль колишній гравець “Барселони” Джовані дос Сантос - між його голами втрутився де Нігріс.

Таким чином за 20 з гаком хвилин до завершення зустрічі рахунок був уже 4:0 на користь мексиканців. А згодом Хав'єр Ернандес забив свій другий м’яч у ворота кубинців. На рахунку форварда “Манчестер Юнайтед” аж 5 голів за два поєдинки - Мексика, яка вже 5 разів вигравала Gold Cup, достроково забезпечила собі місце у чвертьфіналі.

Кубинці поки що не втрачають шанс пройти далі - на третю путівку надіється і Сальвадор “Ла Селекта” у другому матчі на турнірі подарувала перемогу Коста-Ріці. На 45-й Зелайя забив перший м’яч cальвадорців на цьогорічному Gold Cup неймовірним ударом зі штрафного. Шокувати трибуни в Шарлотт вдалось Бренесу. На 5 доданій хвилині форвард приніс Коста-Ріці нічию - 2:2.