Після сухого першого періоду, підопічним Олександра Годинюка вдалося вирватися вперед. Спочатку Роман Благой зумів скористатися більшістю, а незабаром відзначився ще й Артем Гніденко. До слова в обох випадках партнерам асистував Андрій Міхнов. Утім ще в тому таки другому періоді угорці одну шайбу відквитали. Мінімальну перевагу українці втримували до середини третьої двадцятихвилинки, утім протриматися до завершення гри все ж не зуміли.

З інтервалом у п'ять хвилин Угорщина не лише зрівняла рахунок, але й вийшла уперед. Одразу ж після цього трапився ймовірно ключовий епізод у грі. Побєдоносцев зумів пробити голкіпера суперників коли перед тим стояв Артем Гніденко. Понад три хвилини судді приймали рішення, чи не порушував останній правил і все ж винесли вирок не на користь синьо-жовтих.

Доки українці намагалися отямитися, суперники встигли відзначитися ще раз, чим поставили у поєдинку крапку — 4:2. Аби зберегти прописку у дивізіоні 1А, синьо-жовті повинні в останньому матчі турніру в основний час здолати команду Японії.