Після домашньої гри команда Хомічуса мала лиш чотирипунктову перевагу над "Черкаськими Мавпами". Однак у матчі відповіді "Дніпро" показав усю свою силу.

У першій половині гри господарі паркету ще намагалися не відставати. Та провалена третя чверть, 12:24, вщент розбила мрії черкащан на трофей. Гості закидали кошик "мавп" з-за дуги. За влучними дальніми перевага "Дніпра" солідна – 13 проти 4. Сам Олексій Чигринов поцілив 5 триочкових, більше, ніж уся команда суперників разом взята.

Результат гри:

"Черкаські Мавпи" 60
"Дніпро" 83

В підсумку захисник з дев'ятнадцятьма набраними балами став найрезультативнішим гравцем матчу. Відставання ж "мавп" перевищило 20 очок – 60 на 83. Ще два матчі-відповіді чвертьфінальної стадії відбудуться в понеділок.