В останній гонці-переслідування поточного біатлонного сезону українка стартувала дев’ятою, утім вдала робота на вогневих рубежах, а Семеренко не закрила лише одну мішень, дозволила прогресувати на шостий рядок.

Лідерство у загальному заліку тим часом зміцнила Дарья Домрачєва. Переможниця перс’юту залишила єдиній конкурентці за великий кришталевий глобус гандикап у тридцять два очки. Мова про Кайсу Макаряйнен, яка фінішувала четвертою в затінку німецького тандему Дальмаєр-Пройс.

Не пасли задніх у гонці-переслідування і українські біатлоністи. Зокрема, лідер команди Сергій Семенов здійснив стрибок на 20 позицій вгору – із 36 на 16 рядок. Що стосується переможця, тут першу перемогу в кар’єрі здобув канадієць Натан Сміт. Срібло у німця Доля, бронза у росіянина Шипуліна.

Мартен Фуркад на подіуму хоч і не побував, здобув завдяки четвертому місцю одразу два трофеї – вчетверте поспіль тріумфував у загальному заліку Кубка Світу, та ще й малий глобус гонок-переслідування підхопив.