Німці розпочали матч дуже активно — на 7-ій хвилині Мюллер вибачив північноірландців, вийшовши віч-на-віч з воротарем після передачі Озіла, а вже через кілька хвилин сам Озіл мав шанс відкрити рахунок, однак йому не вдалось влучити по м'ячу. Ще через хвилину воротар Північної Ірландії потягнув удар впритул від Гьотце.

На 29 хвилині Німеччина нарешті добилась свого — Маріо Гомес після пасу Мюллера пробив кіпера північноірландців. На цьому небезпечні моменти у першому таймі не закінчились — удар Мюллера на себе прийняла перекладина.

На початку другого тайму німці, а точніше Гьотце, змарнували ще кілька непоганих шансів для взяття воріт. Останні хвилини команди догравали, тож матч так і закінчився з рахунком 1:0.

Таким чином, Німеччина завоювала перше місце у групі С з 7 очками, у Північної Ірландії – 3 очки і третє місце.