Аж до четвертої чверті Дірк Новіцкі та компанія почувалися повноправними господарями на паркеті суперників. Під завісу третьої 12-хвилинки переваги "Далласа" сягнула 20 очок. Справу зроблено? Як би не так - подумав Брендон Рой і взявся рятувати "Портленд". Лідер "блейзерс", який пропустив більшу частину регулярного чемпіонату через травму, продемонстрував усім скептикам на що здатен. У вирішальній чверті Рой накидав 18 балів у кошик суперників, на пункт менше додали його партнери.

Натомість "Даллас" спромігся набрати лише 15 очок, а відтак випустив здавалося вже оформлений тріумф. Автором вирішального м’яча став ніхто інший, як згаданий Брендон Рой, а потенційно переможна спроба Джейсона Террі мети не досягла. 84-82 і 2-2 у серії.

"Мемфіс" не здається у протистоянні із найкращою командою Західної конференції – "Сан-Антоніо". "Грізліс" повели 2-1, "Індіані" вдалося скоротити своє відставання від "Чикаго". Рахунок у серії тепер 3-1 на користь "Булз". "Оклахома" втретє переграла "Денвер".