Українець став мультимедалістом чемпіонату Європи

Андрій Говоров оформив звання мультимедаліста чемпіонату Європи з водних видів спорту.

Після золота на дистанції 50 метрів батерфляєм, українець сягнув п’єдесталу на тій же дистанції, але не основним для себе вільним стилем.

Говоров фінішував другим, пропустивши вперед лише рекордсмена Європи Флорана Манаду.

Шанс збагатити український доробок на континентальній першості мала і Марія Лівер. Утім на 50-метрівці брасом вона зупинилася за крок від подіуму, відставши від бронзової призерки лише на чотири сотих секунди.

Відтак на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, де окрім плавання відбувалися змагання зі стрибків у воду та синхронного плавання, українці загалом вибороли аж 20 нагород. Більше лише у Італії та Великобританії.