Дивись онлайн онлайн
укр
Для можливості перегляду онлайну потрібно встановити Adobe Flash

"Велес Сарсфілд" вдома здолав "Годой Крус"

Позбулися конкурентів. "Велес Сарсфілд", перегравши вдома "Годой Крус", практично позбавили останніх шансів на перше в історії клубу чемпіонство.

Гольова засуха, що тривала 65 хвилин, набридла Хуану Мануелю Мартінесу. Форвард господарів узяв на себе гру, змістився з кута карного майданчика в центр і потужно пробив поруч зі штангою. Надія у вболівальників "Ель Томби" жевріла до останнього, аж поки на компенсованих арбітром хвилинах "Велес" не забив удруге.

Давід Рамірес зблизька вистрелив по воротах свого колишнього клубу. М'яч, пострибавши між землею та перекладиною, таки перетнув лінію воріт. 2:0, за два тури до завершення Клаусури "Годой Крус" відстав від "Сарсфілда" вже на 5 очок, а відтак зберігає лиш теоретичні шанси на титул. За чемпіонство "Велес" побореться з "Ланусом".