"Синьо-жовті" потрапили до групи №4. Суперниками нашої команди стали Італія, Хорватія, Словенія, Литва та Естонія.

Дебютний офіційний матч Україна зіграла у столиці. У гості приїхали литовці. Перший тайм завершився сухою нічиєю, але по перерві досвідченіші прибалти вирвали перемогу — 0:2.

Через місяць, також удома, у матчі проти Словенії українці вже не пропустили. Щоправда, і не забили.

Ще через місяць, знову в Києві Україна здобула історичну першу перемогу в офіційних поєдинках. На засніженому газоні господарі розбили естонців — 3:0.

Тоді мрія про прохід на "Євро" стала більш реалістичною: 4 очки у трьох матчах — дуже непогано як для дебютанта.

Із небес на землю нас опустили "монстри" групи. 0:4 — у Хорватії та 0:2 — вдома від італійців.

Середина 1995 року стала для "синьо-жовтих" щасливою. Доволі несподівано молода та здавалося ще не збита команда по черзі обіграла Естонію, зіркову Хорватію та Литву.

Та й у Словенії Україна вела після першого тайму — 0:2. Але Заховіч та двічі Удовіч перевернули усе з ніг на голову — 3:2.

Наостанок українці з'їздили до Барі. Там навіть зусиллями Полуніна відкрили рахунок у матчі з Італією. Але колоритний Раванеллі та легендарний Мальдіні врятували господарів від фіаско.

У підсумку квитки на Євро отримали хорвати та італійці. Україна фінішувала четвертою.

"Синьо-жовті" провели відбір, за який не соромно: домашній тріумф над Бобаном та компанією, дві щасливі хвилини лідерства у матчі із Squadra Azzurra і серія із трьох перемог поспіль — це те, що безумовно потішило українців у буремні 1990-ті.