укр
Для можливості перегляду онлайну потрібно встановити Adobe Flash

Южненський "Хімік" здобув чергову перемогу

Хто ж зупинить южненців. Приматам цього не вдалося. "Хімік" без особливих проблем на власному паркеті переграв черкаські мавпи в рамках Баскетбольної Суперліги України.

Стримувати атаки лідера першості гостям вдавалось лише у стартовій чверті. А далі волю у своїх діях під кільцем суперника сповна відчули лідери южненців: Дерек Нідем, Рамон Мур і Артем Пустовий назбирали за гру більшу половину очок "Хіміка". Перевага підопічних Карліса Муйжнієкса перед завершальною десятихвилинкою сягнула 25 пунктів.

Розслабленістю суперника скористався Ешлі Хемілтон, який із 20-ма набраними очками став найрезультативнішим гравцем. Та от виграна остання чверть на підсумковий успіх южненців не вплинула – 79:62. "Хімік" здобуває 13-ту перемогу у тринадцяти протистояннях.

У інших матчах: "Будівельник" спокійно впорався з "Дніпро Азотом". Не відчув серйозного спротиву БК "Київ" з боку "Дніпра". "Ферро-ЗНТУ" вдома переграв "Миколаїв" – 79:77.