росіяни намагаються укріпити свої позиції на Півдні, проте це в них не надто виходить. Так напередодні успіх у бою продемонстрували військові ВМС ЗСУ.

До теми росія перекидає велику кількість військ на територію окупованого Криму, – розвідка

У полоні – 1 офіцер та 1 прапорщик

Морські піхотинці провели вдалі контрнаступальні дії на Херсонському напрямку. У полоні опинились 11 ворогів: 1 офіцер, 1 прапорщик та одразу 9 мобілізованих у так званій "республіці" донецьких бойовиків.

Окупантам, які потрапили в полон, пощастило, адже Україна дотримується норм міжнародного права. Усі полонені передані до відповідних компетентних органів,
– наголосили у ВМС ЗСУ.

На взятті у полон ворогів морські піхотинці не обмежились. Артилерія Військово-Морських сил знищили 1 ворожу БМП та 20 осіб. Їх або поранили, або ліквідували.

Вороги вже втратили понад 41 тисячу осіб у війні

Зазначимо, що з 24 лютого ЗСУ вже ліквідували 41 030 окупантів. Наші оборонці лише за останню добу знищили 200 ворогів. Також росіяни залишились без 1768 танків, 223 літаків, 190 вертольотів та 15 кораблів та катерів. Найбільших втрат ворог зазнав на Донецькому та Криворізькому напрямках.

Читайте також Перспектива втратити Херсон для росіян порівнюється з втратою Москви, – ОК "Південь"

Успіхи ЗСУ на Півдні: коротко

  • Українські військові знищили російський ешелон з військовою технікою. Також вони вдарили по станціях РЕБ окупантів. Це сталось поблизу селищ Брилівка та Біляївка.
  • Авіація ЗСУ завдала удару по опорних пунктах противника біля Олександрівки та Благодатного.
  • Добре відпрацювали наші оборонці і по тимчасово окупованому Скадовську. Там детонували склади боєприпасів.
  • В оперативному командуванні "Південь" запевнили, що мінусують щонайменше по пів сотні ворогів щодня. Також українські створили суттєві проблеми ворогу з логістикою.
  • Кілька днів тому ЗСУ показали відео понищеного залізничного моста в Херсоні.
  • На окупованих територіях росіяни та колаборанти панічно бояться українських партизанів. Вони посилили контроль за цивільним населенням і постійно роблять рейди у місця масового скупчення людей.

Дивіться відео – як працюють миколаївські десантники: